Sety TLY/LIY i LGY/H05V-K

Podstawowe parametry

Przekrój znamionowy żyły0,12mm2, 0,22mm2, 0,35mm2, 0,50mm2, 0,75mm2, 1,00mm2 i 1,50mm2
Ilość na szpulce5m lub 10m
Maksymalne napięcie pracy300V lub 500V
Temperatura pracyod -40oC do 105oC (max.120oC)

Nasze zestawy przewodów pojedynczych SET, zawierające po 10 najbardziej popularnych kolorów przewodów TLY/LIY lub LGY/H05V-K w danym przekroju, gwarantują nie tylko najwyższą światową jakość produktu oraz najnowsze technologie wykonania uwzględniające ochronę środowiska, ale również zapewniają wygodę użytkowania oraz oszczędność płynącą z niezawodności.

Dzięki użyciu najwyższej jakości miedzi o podwyższonej czystości w naszych regularnie skręconych linkach o przekrojach 0,12mm2, 0,22mm2, 0,35mm2, 0,50mm2, 0,75mm2, 1,00mm2 i 1,50mm2 oraz ich odpowiedniej budowie gwarantujemy prawie bezstratną przepustowość przesyłanego sygnału czy prądu, znaczące ułatwienie w montażu lutowanym i zaciskanym, odporność na drgania i wibracje oraz wyjątkową giętkość i elastyczność przewodów.

Stosowana przez nas izolacja na bazie polwinitów nowej generacji jest specjalnie pocieniona, aby zagwarantować mniejszą średnicę zewnętrzną przewodu przy tym samym przekroju poprzecznym żyły z zachowaniem wszelkich parametrów dielektrycznych przy dopuszczalnym napięciu pracy do 300V lub 500V, w zależności od użytego przekroju. Pozwala to na lepsze planowanie wiązek elektrycznych oraz efektywniejsze wykorzystywanie przepustów kablowych. Jest to możliwe dzięki podwyższonym właściwościom fizykochemicznym izolacji, co dodatkowo sprawia, że nasze przewody doskonale radzą sobie z otaczającymi je warunkami oraz agresywnymi czynnikami chemicznymi, izolacja jest wyjątkowo gładka i nabłyszczona, nie jest nasiąkliwa, nie twardnieje i nie kruszy się, oraz pozwala na niespotykaną temperaturę pracy w od -40oC do +105oC (max +120oC). Tak zwiększony zakres termiczny zmniejsza też czas montażu i umożliwia znaczną redukcję ryzyka płynięcia izolacji przy wykonywaniu wysokoprądowych połączeń lutowanych czy hermetyzacji połączeń przy użyciu rur termokurczliwych.

Dostępność 10 kolorów izolacji pozwala znacząco zaoszczędzić na systemach znakowania przewodów, eliminuje konieczność stosowania oznaczników oraz umożliwia szybką identyfikację danego przewodu na całej długości wykonanej wiązki, nawet w trudno dostępnych miejscach. Przewody są dostarczane zestawami w odcinkach o długościach 5m lub 10m w zależności od stosowanego przekroju i równo nawijanie na wygodne w użyciu i podlegające pełnemu recyklingowi plastikowe szpulki, o średnicy = 50mm z wewnętrznym otworem prowadzącym = 20mm, co pozwala na zwiększenie komfortu pracy (każdy przewód jest nawinięty na oddzielną szpulkę), koniec problemów z szukaniem końca przewodu czy mozolnym rozplątywaniem po niekontrolowanym rozwinięciu oraz bardzo przyspiesza i ułatwia wykonywanie wiązek wieloprzewodowych. Wystarczy szpulki z zadaną ilością przewodów umieścić na jednej rurce prowadzącej i ciągnąć je wszystkie razem, a w trakcie rozwijania łączyć je w wiązkę odpowiednią taśmą , opaskami samozaciskowymi czy też przepuszczając je przez peszel zabezpieczający. Wszystkie, osadzone na tymczasowym rdzeniu, 10 szpulkowe zestawy przewodów pakujemy w szczelną osłonę z przezroczystej foliii termokurczliwej, co usztywnia produkt, zabezpiecza przed utlenianiem, kurzem czy zabrudzeniem izolacji w trakcie przechowywania i zawsze gwarantuje finalnemu odbiorcy najwyższą jakość wyjętych z opakowania przewodów.

Parametry przewodów spełniają wymogi Norm ISO 9001, ISO 14001, PN-91/T-90206 lub PN-87/E-90054 (standard polski), VDE (standard niemiecki), BASEC (standard brytyjski),

są dopuszczone do użytku na rynkach UE (norma 73/23/EEC) i oznakowane znakiem CE (dyrektywa 2006/95/EC), oraz spełniają wymogi dyrektyw środowiskowych RoHS (ustawa 2002/95/EU), RoHS-2 (ustawa 2011/65/EU), RoHS-3 (ustawa 2015/863) a także są zgodne z wymogami systemu REACH (rozporządzenie 1907/2006). Zgodnie z normą EN 60332-1-2 przewody mają klasę Eca, nie rozprzestrzeniają płomienia i są dopuszczone do użytku w obiektach budowlanych.

Na każde życzenie Odbiorcy bezpłatnie wystawiamy stosowny atest – deklarację zgodności.

Nasze przewody pojedyncze dzięki profesjonalnemu wykonaniu mają uniwersalne zastosowanie i doskonale się sprawdzają w większości projektów produkcyjnych i serwisowych we wszystkich dziedzinach elektroniki, elektrotechniki i elektryki. Są one najczęściej stosowane w automatyce przemysłowej i elektromedycznej, w branży motoryzacyjnej, dźwigowej, oświetleniowej, przy budowie wszelkiego rodzaju urządzeń od alarmów, sygnalizatorów, wag, maszyn do gier czy solariów do zaawansowanych linii technologicznych, przy wykonywaniu instalacji zasilających, sterujących, kontrolnych, wykonawczych, pokładowych, alarmowych, transferu danych i wielu innych. Są też często stosowane przy produkcji, przebudowie, modyfikacji lub rekonstrukcji wszelkiego typu pojazdów: hulajnóg i deskorolek elektrycznych, skuterów, motorów, quadów, buggy, samochodów osobowych i ciężarowych, pojazdów specjalnych (taksówek, karetek, straży pożarnej, dźwigów, lawet, wind załadowczych etc.), autobusów, ciągników, naczep, przyczep, tramwajów, pociągów, a można je spotkać nawet na jachtach i motorówkach śródlądowych, motolotniach czy w szybowcach. Często są też używane do sterowania i zasilania energooszczędnych systemów oświetlenia LED, łączenia sterowników komputerowych z osprzętem oraz realizacji projektów inteligentnych budynków. Z uwagi na system pakowania, mnogość kolorów i niewielkie ilości produkt ten jest najczęściej wybierany do prowadzenia wszelkich prac serwisowych, montażowych i hobbystycznych, budowy prototypów urządzeń lub technice laboratoryjnej i pomiarowej.

U nas nie musisz czekać tygodniami na realizację swojego zamówienia, ani zamawiać ogromnych ilości. Utrzymujemy duże stany, Gwarantujemy stałą dostępność w magazynie wszystkich pozycji oraz natychmiastową wysyłkę !

Przewody Vega-Tronik są doskonałym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty ceniącego w przewodach jakość oraz wygodę użytkowania. Zastosowanie tych przewodów jest proste, szybkie, oszczędne i niezawodne, bo przez prawie 30 lat działalności na rynku nie mieliśmy jeszcze żadnego niezadowolonego Klienta ani żadnej reklamacji jakościowej.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

  • Biuro Handlowe obsługuje Klientów:
    poniedziałek – piątek w godz: 8.00-16.00

Media społecznościowe